loading...

خبرخاص

بازدید : 42

متن آهنگ راغب هوای عشق

بریز بیرون غمارو غصه ی روزگارو
زندگی کن تک تک لحظه هارو
صدا بزن خدارو خالق عاشقارو
میدونم اون داره هوای مارو

دیگه غم و غصه بسه که زندگی یه نفسه
عاشقی کن حتی اگه دنیا به آخر برسه

هوا هوای عشقه تب تب و تابه
عشقه این دل دیوونه خراب عشقه
هوا هوای عشقه لحظه ی ناب عشقه
این دل دیوونه خراب عشقه

بیخیال غم بیا باهم خاطره بسازیم
سخت نگیر گلم بیا به هم ساده دل ببازیم
دیگه غم و غصه بسه که زندگی یه نفسه
عاشقی کن حتی اگه دنیا به آخر برسه

هوا هوای عشقه تب تب و تابه عشقه
این دل دیوونه خراب عشقه
هوا هوای عشقه لحظه ی ناب عشقه
این دل دیوونه خراب عشقه

 

 آهنگ هوا هوای عشقه تب تبو تاب عشقه

sahim6 یکشنبه 01 مرداد 1402 زمان : 10:31 نظرات (0)
بازدید : 2061


لابیاپلاستی یکی از موثرترین عمل های جراحی پلاستیک واژن برای تغییر شکل ناحیه تناسلی زنانه است. بسیاری از زنانی که در اصفهان در آستانه ابتلا به لابیا ماژور هستند، نگران مدیریت پس از جراحی لابیا هستند. دوره نقاهت کامل و نهایی برای لابیاپلاستی معمولاً 6 هفته است. در این مقاله سعی شده است توصیه هایی برای هر یک از این مراحل شش هفته ای ارائه شود. با این حال، باید توصیه های پزشک خود را در اولویت قرار دهید و دستورات او را دنبال کنید. برای دسترسی به سایر بخش های مقاله از لیست زیر استفاده کنید.

قبل از لابیاپلاستی چه اقدامات احتیاطی می توانید انجام دهید؟

قبل از انجام عمل لابیاپلاستی، بهتر است موارد زیر را انجام دهید:

برای کمک به کبودی و تورم، ممکن است از یک هفته قبل از جراحی شروع به مصرف قرص های ضد تورم کنید. اگر یک هفته زودتر مصرف دارو را شروع کنید، این امکان وجود دارد که دارو وارد بدن شما شود و اثربخشی بیشتری داشته باشد. تورم کمتر به معنای درد کمتر است.

در صورت امکان، چند روز قبل از لابیاپلاستی استراحت کنید و ورزش نکنید.

اطراف واژن را در روز جراحی تمیز کنید.

خود را آماده کنید که تا 6 هفته رابطه جنسی نداشته باشید. رابطه جنسی اثر عمل را از بین می برد.

مراقبت در هفته اول پس از لابیاپلاستی

در اینجا مراقبت های بعد از عمل را که باید در هفته اول انجام دهید شرح می دهیم:

روز اول بعد از جراحی

در روز اول پس از جراحی، انتظار می رود که لابیای داخلی و خارجی یا لابیا مینور و لابیا بزرگ متورم شود. ممکن است پوست بالای کلیتوریس شما قابل مشاهده باشد. (حتی اگر هیچ برشی در این ناحیه وجود نداشته باشد) انتظار نداشته باشید که لابیا و کلیتوریس شما طبیعی به نظر برسد. بافت آنجا کاملاً انعطاف پذیر است. در نتیجه تورم در داخل و اطراف واژن کاملا طبیعی است.

استراحت بعد از لابیاپلاستی

در روز اول، استفاده از کمپرس سرد در ناحیه آسیب دیده به تسکین درد و تورم کمک می کند. برای جلوگیری از آسیب پوست، بیش از 15 دقیقه در هر بار از کمپرس سرد استفاده نکنید. مصرف داروهای ضد التهابی به مدت یک هفته قبل از جراحی به بهبود زخم و تورم کمک کرد.

تسکین درد را طبق دستور پزشک شروع کنید. درد برخی از افراد با استامینوفن (تیلنول) از بین می‌رود، در حالی که برخی دیگر به چیزی قوی‌تر نیاز دارند. برخی از جراحان ممکن است پماد لیدوکائین را تجویز کنند که می توانید برای تسکین درد روی بخیه ها بمالید.

برخی از افراد هنگام ادرار احساس سوزش می کنند. ناشی از ریختن ادرار در درز این امر از درد و سوزش در هنگام ادرار جلوگیری می کند. اگر ادرار ریخت، می توانید مقداری آب روی بخیه ها اسپری کنید تا رقیق شود.

همچنین بهتر است زیاد راه نروید زیرا ممکن است در این قسمت اصطکاک ایجاد شود. روز اول در خانه بمانید و به خودتان استراحت کامل بدهید.

مراقبت روز دوم

روز دوم اساساً مانند روز اول است، اگرچه تورم ممکن است بدتر باشد. اغلب تورم قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود. نگران نباشید. هنگام ادرار کردن، برای جلوگیری از سوختگی و تمیز نگه داشتن محل، روی بخیه ها آب بپاشید. شما نباید انتظار داشته باشید که لابیای شما طبیعی به نظر برسد، زیرا همچنان متورم خواهید بود. در واقع، ممکن است وقتی کمی بیشتر در اطراف حرکت می کنید، متوجه نوسانات در میزان تورم لب شوید. تورم نامتقارن نیز ممکن است طبیعی باشد.

طبق دستور جراح به مصرف مسکن‌ها و زدن پماد روی بخیه‌ها ادامه می‌دهید. درد یا ناراحتی هنوز طبیعی است. خونریزی در لباس زیر یا نوار بهداشتی طبیعی است. اگر به فشار حساس هستید، ممکن است نتوانید لباس های تنگ و لباس زیر بپوشید. اگر خنک کردن به تسکین درد و کاهش تورم کمک می کند، با تایید جراح خود به استفاده از کمپرس یخ ادامه دهید.

پس از 24 ساعت می توانید پس از مشورت با پزشک از حمام سیتز استفاده کنید. مندی سیتز در قسمت بعدی مقاله توضیح داده شده است. روز بعد در خانه بمانید و استراحت کنید.

در روز سوم تا هفتم پس از لابیاپلاستی مراقب باشید

در روز ششم تورم باید اندکی بهبود یابد. اما نزدیک به نرمال نخواهد بود. پمادها و مسکن ها باید طبق دستور جراح استفاده شوند. شاید بهتر باشد داروهای ضد درد خود را کاهش دهید. بعد از استفاده از توالت به تمیز کردن محل ادامه دهید خارش اطراف بخیه ها نیز شایع است. ممکن است در این زمان یا ظرف یک یا دو روز پس از جراحی با پزشک خود قرار ملاقات داشته باشید. پس از این مدت می توانید به سر کار خود بازگردید.

مراقبت های هفته دوم و سوم بعد از لابیاپلاستی

دو هفته از عمل لابیاپلاستی شما می گذرد. در این مرحله، سخت ترین بخش بهبودی لابیاپلاستی خود را پشت سر گذاشته اید. اکنون که تورم و درد کاهش یافته است، می توانید فعالیت بیشتری داشته باشید. با این حال، به یاد داشته باشید که حتی اگر احساس خوبی داشته باشید، باز هم در حال بهبودی هستید.

هفته دوم بعد از جراحی

بله، شما هنوز یک توده روی لب های خود دارید. این کاملا طبیعی است، بنابراین ممکن است پزشک همچنان استفاده از داروهای ضد التهاب و تورم را توصیه کند. با این حال، ناحیه واژن و نواحی اطراف آن می تواند حساس باشد و می تواند باعث خونریزی بعد از لابیاپلاستی شود، به خصوص زمانی که هر گونه فشاری به آن ناحیه وارد شود. صبر برای بهبودی ضروری است. پیاده روی روزانه بخش مهمی از بهبودی در این مرحله است. اعمالی که به لابیاها فشار وارد نمی کند قابل قبول است و می توانید آنها را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که در این زمان لابیاها شکل طبیعی و طبیعی ندارند. اگر پزشک از بخیه های قابل جذب استفاده کند، بخیه ها باید نامرئی باشند. اگر جراحی لیزر مونالیستاچ داشته باشید، معمولاً هیچ بخیه ای وجود نخواهد داشت.

مراقبت هفته سوم

در این مدت ممکن است زخم شما کمی باز شود نترسید زیرا ممکن است این یک فرآیند تعمیر باشد در این مورد حتما به پزشک خود اطلاع دهید در این مرحله تورم و درد وجود دارد و پوشیدن لباس زیر تنگ امکان پذیر نیست روزانه پیاده روی کنید و منطقه را تمیز نگه دارید

هفته چهارم بعد از لابیاپلاستی

در این زمان بخیه های قابل جذب باید به طور کامل برداشته شوند. از این هفته انجام برخی فعالیت های ورزشی مشکلی ندارد اما ممکن است پزشک به شما توصیه کند که رابطه جنسی نداشته باشید و از دستمال های تمیز استفاده نکنید.

هفته پنجم بعد از لابیاپلاستی

در این زمان، اکثر بیماران حدود 90 درصد بهبود یافتند. در این زمان افراد می توانند رابطه جنسی داشته باشند و از پد استفاده کنند. بیشتر تورم و کبودی باید از بین برود و اولین نشانه های نتیجه جراحی دیده شود. با این حال، کل زمان بهبودی بیش از شش هفته خواهد بود. بعد از پنج هفته می توانید به راحتی رابطه جنسی را شروع کنید.

حمام سیتز بعد از لابیاپلاستی چیست؟

24 ساعت پس از جراحی، پزشک به شما اجازه می دهد تا روده های خود را در حالت نشسته بشویید. این کار با نشستن روی وان، صندلی توالت یا سینک و شستن ناحیه با آب گرم انجام می شود. به تسکین درد کمک می کند.

نکات کلیدی مراقبت بعد از لابیاپلاستی

برای بهبودی کامل و سریع به نکات زیر توجه و رعایت کنید:

تمام دستورالعمل های بعد از عمل جراح خود را دنبال کنید.

به طور منظم به پزشک مراجعه کنید

تا زمانی که جراح خود را ترک نکند، از رابطه جنسی خودداری کنید.

تا زمانی که پزشک به شما اجازه استفاده از نوار بهداشتی را بدهد، از یک پد یا آستر استفاده کنید.

لباس های گشاد بپوشید.

به جای تمیز کردن خود با دستمال توالت، محل را با آب گرم بشویید (سعی کنید از یک بطری فشرده استفاده کنید).

برای کاهش فشار در هفته اول نشستن از بالش دونات استفاده کنید.

آماده باشید که حداقل پنج روز از کار خود خارج شوید.

به خصوص در ۲ تا ۳ روز اول پس از جراحی استراحت کافی داشته باشید.

سعی کنید بی جهت به درزها دست نزنید.

غذاهای سالم بخورید و آب فراوان بنوشید.

فقط از مسکن استفاده کنید.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

قبل از هر چیز بهتر است ویژگی های یک پزشک خوب در اصفهان برای لابیا را بدانید. انتخاب جراح مناسب در انجام عمل زیبایی مورد نظر بسیار موثر است. با این حال، اگر پس از هفته اول جراحی، شرایط زیر را دارید، به پزشک خود اطلاع دهید:

درد طاقت فرسا

خونریزی شدید

التهاب بالا

بوی بد

سپس

هر گونه بیماری یا نگرانی دیگر

برداشت شده از: https://payju.ir/content/لابیاپلاستی-شیراز-و-دکتر-جوانسازی-واژن-در-شیرا

sahim6 پنجشنبه 08 تیر 1402 زمان : 10:58 نظرات (0)
بازدید : 112


افزونه jQuery Colorbox Gallery این افزونه همانطور که می دانید یکی از قدرتمندترین افزونه های گالری عکس است. این افزونه قدرت بی نظیری در ایجاد گالری در وب سایت دارد که لایت باکس های تصویر را زیبا می کند. به معرفی آن می پردازیم پس با مجله وردپرس بلاگتون همراه باشید.

افزونه Colorbook را پرس و جو کنید

این افزونه بسیار زیبا و جالب است که با استفاده از css3 11 تم برای تصاویر لایت باکس شما طراحی می کند.

قبل از نصب این افزونه وردپرس، باید افزونه NextGen Gallery را نصب و فعال کنید.

اولین کادر رنگ خودکار را در قسمت تنظیمات علامت بزنید.

در قسمت Main Plugin Selection در تب Effects (Nextgen Gallery)، افکت جاوا اسکریپت Thumbnail را روی None قرار دهید تا از تکرار تصویر جلوگیری کنید.

مشاهده رفرنس: https://blogten.ir/jquery-colorbox/

sahim6 دوشنبه 05 تیر 1402 زمان : 18:11 نظرات (0)
بازدید : 50

متن آهنگ شهرام شکوهی عصبی نشو

دلربایی آره چشات گیرایی داره

جذاب و بد اخلاق چقد میخوامتMusicdel | موزیکدل

خودم هواتو دارم من به تو گیره کارم

وقتی میخنده جشات با تو خوبه حالم

عصبی نشو آروم قدم بزن تو بارون

صدای خندهامون بشنوه اون کسی که غصه میخواست برامون

یکی یه دونه ای تو قلبم چشات یه جوری با ما سرکرد

اون نگاه لعنتیت روی دل مارو کم کرد

من باتو دریا لازمم کوکه باتو حال ساز من

تو که میدونی اون چشمات شده یه جوری نیاز من

عصبی نشو آروم قدم بزن تو بارون

صدای خندهامون بشنوه اون کسی که غصه میخواست برامون

آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام «عصبی نشو»

sahim6 شنبه 27 خرداد 1402 زمان : 8:48 نظرات (0)
بازدید : 10843

مهم‌ترین خدمات تدریس خصوصی استادبانک کدامند؟

وقتی به داشتن یک معلم خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی فکر می کنید، به چه نکاتی فکر می کنید؟ انتظار دارید چه نوع خدماتی از طریق تدریس خصوصی ارائه شود؟ چه انتظاراتی از کلاس معلم خصوصی دارید و چه عوامل و مزایایی باعث شد به فکر استخدام معلم خصوصی باشید؟

آیا به غیر از اصلاح نقاط ضعف و کمک به شما در قبولی در امتحان، انتظارات دیگری از استاد راهنما دارید؟ آیا تا به حال متوجه شده اید که می توانید در زمان کمتری برای پیشرفت تحصیلی میانبر انتخاب کنید؟ چه ابزارهایی برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تمام مدارس، کالج ها و دانشگاه های اصلی مورد نیاز است؟

پاسخ به همه این سوالات به شما کمک می کند تا راه درست را انتخاب کنید. بستر تدریس خصوصی استادبانک می تواند به همه این سوالات بهتر و کاملتر از سایر مراجع پاسخ دهد. برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات مهم کافی است 5 دقیقه با ما همراه باشید و مطالب ارائه شده را تا انتها مطالعه نمایید.

یک معلم شخصی انتخاب کنید؛ یک راه سریع برای یادگیری

گاهی برای رسیدن به موفقیت آموزشی از روش های گران قیمت استفاده می کنیم. به عنوان مثال، برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر، می دانیم که بهترین راه رفتن به مدرسه است. اما توجه نمی کنیم که آیا روش انتخابی روشی سریع برای یادگیری زبان انگلیسی است یا خیر. چنین تصمیم اشتباهی می تواند بسیار گران تمام شود زیرا فرآیند یادگیری زمان زیادی می برد و ما باید برای کل دوره هزینه کنیم. اما تا زمانی که یک روش سریع به نام معلم خصوصی وجود دارد دلیلی برای استفاده از روشی با هزینه های بالا و زمان طولانی وجود ندارد اما با استفاده از یک معلم خصوصی می توانید در زمان کمتر و با همان قیمت به نتایج دلخواه برسید. . زیرا موثر یا ارزان نیست. استفاده از کلاس های خصوصی استادبانک کوتاه ترین و بهترین راه یادگیری است.

سایت استادبانک به منظور یادگیری سریع و موفقیت تحصیلی، برای تمامی دروس و مهارت هایی که ممکن است با آن ها دست و پنجه نرم کنید، مانند معلم خصوصی ریاضی، معلمان قوی و باسوادی را جذب کرده است. اگر وارد فرآیند جذب مدرس خصوصی در سایت استادبانک شوید و تمامی دوره ها و مهارت های تدریس شده توسط این وب سایت را درج کنید، شگفت زده خواهید شد.

جذب اساتید مستعد

پیدا کردن یک معلم واجد شرایط که عضو یک موسسه آموزشی معروف نباشد بسیار دشوار است. پلتفرم استادبانک بستری را فراهم می کند که به شما امکان می دهد از بین بیش از 2000 مدرس قوی و توانمند در زمینه تدریس خصوصی معلم خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای ایجاد این وضعیت، استادبانک از فیلترهای ویژه ای برای انتخاب معلمان استفاده می کند. به عنوان مثال کل سوابق تدریس هر استاد در مراکز آموزشی مختلف بررسی شده و تعداد دانشجویان موفق نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. در این صورت هر استادی می تواند دروس مرتبط با رشته تحصیلی خود را تدریس کند و تجربه چندین ساله تدریس را به روش های مختلف داشته باشد.

در پروفایل هر معلم، تمام نمرات به صورت امتیاز و ستاره نمایش داده می شود. رزومه و سوابق کاری هر معلم گواه بر اهمیت نمرات است و شما به راحتی می توانید اطلاعات مربوط به آن معلم را ببینید.

معلمان خصوصی را برای مطالعه شناسایی کنید

شناسایی و اعتماد کامل به یک معلم خصوصی دشوار است. اطلاعات حرفه ای و آموزشی معلم همیشه در اختیار شما قرار نمی گیرد. هیچ کس از موسسه یا مدرسه تمام این اطلاعات را در اختیار شما قرار نمی دهد. اما با کمک پلتفرم استادبانک می توانید قبل از اولین درس تصویری تقریبا کامل از استاد راهنما داشته باشید.

برای ارزیابی کیفیت تدریس هر استاد می توانید از نظر همکلاسی های قبلی آن استاد در نظرسنجی استفاده کنید. برای ارزیابی سطح تجربه و تحصیلات هر معلم می توانید از اطلاعات موجود در سوابق تحصیلی و تدریس آنها استفاده کنید. با مشاهده نمرات و ستاره های هر استاد می توانید عملکرد آنها را در جلسات تدریس خصوصی بسنجید. در واقع استادبانک تمام اطلاعاتی را که برای یافتن استاد راهنما مناسب نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد و این یک مزیت برای این پلتفرم تدریس خصوصی است.

شهریه انفرادی در بودجه دانشجو منظور می شود

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان مهم است که هزینه تدریس خصوصی مطابق با توانایی معلم خصوصی باشد. آیا حقوق پرداختی به معلمان متناسب با کیفیت تدریس آنها است؟ استادبانک این را الزامی کرده است که فقط هزینه تربیت معلم مناسب را پرداخت کنید. زیرا استادبانک با توجه به توانایی و توان تدریس معلمان را جذب می کند و با توجه به این توانایی قیمت هر واحد را تعیین می کند.

در استادبانک، معلمان بر اساس سوابق تدریس از یک ستاره تا پنج ستاره و vip رتبه بندی می شوند. بنابراین اگر کیفیت تدریس معلم برای شما مهم است مانند هزینه و هزینه کلاس خصوصی، می توانید با مراجعه به قسمت رتبه بندی معلمان و با توجه به میزان مورد نظر برای هر کلاس خصوصی، معلم مناسب را انتخاب کنید.

آموزش تمامی مهارت های مورد نیاز برای فرصت های کاری و تحصیلی

برای یادگیری چه درس ها و مهارت هایی به یک معلم خصوصی نیاز دارید؟ اطمینان حاصل کنید که به راحتی به استادبانک دسترسی دارید. استادبانک برای تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی دروس از مقطع ابتدایی تا متوسطه و برای دروسی مانند فیزیک و کنکور دارای معلمان واجد شرایط می باشد. همچنین در استادبانک می توانید از شایستگی های اساتید حرفه ای برای اکثر دوره های دانشگاهی بهره مند شوید. برای یافتن شغلی پردرآمد می توانید با مراجعه به استادبانک از آموزش مهارت های مختلف مانند زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای مختلف استفاده کنید.

علاوه بر این، وب سایت مدرس زبان، بورسیه های کانادا، بورسیه تحصیلی آمریکا و بورسیه های تحصیلی دیگر کشورها و همچنین فرصت هایی برای مهاجرت کاری و نمرات بالا در آزمون های آیلتس و تافل ارائه می کند. استادبانک دارای مدرسان خصوصی برای تمامی دروس اصلی دانشگاهی و همچنین مهارت های تخصصی مانند نرم افزار، زبان های خارجی، برنامه نویسی و موسیقی می باشد.

با کمک استادبانک به موفقیت تحصیلی دست یابید

با ورود به پلتفرم آموزش استادبانک می توانید درخواست مدرس خصوصی داشته باشید و از خدماتی مانند دسترسی به مجلات دانشگاهی استادبانک برای مطالعه مقالات علمی و مشاوره در زمینه های مختلف و همچنین تدریس خصوصی یا فرصت های شبکه حضوری بهره مند شوید. - کلاس آموزش صورت علاوه بر این می توانید از اپلیکیشن استادبانک برای مطالعه مطالب درسی و سوالات تمرینی امتحانی استفاده کنید.

با بستر اسدبانک هیچ بهانه ای برای کسب موفقیت های تحصیلی و مقام های بالا وجود ندارد و با این بستر می توانید بذر امید را در دل خود بکارید. در استادبانک دیگر کلمه «نمی‌توان» معنایی ندارد، بلکه هدف اصلی خواستن و توانستن است. برای بهترین نتیجه با سایت تدریس خصوصی اسادبانک تماس بگیرید و یا بلافاصله با شماره 02191005343 تماس بگیرید. شما همیشه می توانید برای یک گزینه راحت به تیم پشتیبانی اسدبانک دسترسی داشته باشید.

sahim6 چهارشنبه 24 خرداد 1402 زمان : 11:21 نظرات (0)
بازدید : 53

ایمیل (E-Mail) مخفف پست الکترونیکی (Electronic Mail) از مهم‌ترین سرویس‌های ارسال و دریافت پیام است که طرفداران زیادی دارد. آسان بودن نحوه ساخت ایمیل استفاده از آن را راحت و دوچندان کرده است. ایمیل مانند تمامی پیام‌رسان‌های دیگر قابلیت ارسال و دریافت عکس، متن، ویدیو و انواع فایل را دارد. در برخی از مشاغل نقش ایمیل و جیمیل بسیار پررنگ است و کارمندان حتماً باید ایمیل شخصی داشته باشند. شاید شما از معدود افرادی باشید که بخواهید ساخت ایمیل را یاد بگیرید و ندانید که از کجا باید شروع کنید. ساخت ایمیل بسیار ساده است که ما در این مقاله از مجله جوان ایرانی قصد داریم به آموزش ساخت ایمیل بپردازیم. تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا بتوانید به‌راحتی ایمیل شخصی خود را بسازید.

 

آموزش ساخت ایمیل در کامپیوتر
آموزش ساخت ایمیل با کامپیوتر
برای ساخت ایمیل در کامپیوتر یا همان دسکتاپ باید به صفحه ساخت جیمیل بروید. با هر مرورگر می‌توانید وارد وب‌سایت جیمیل شده و مراحل ساخت را انجام دهید. شما می‌خواهید یک حساب جدید باز کنید بنابراین روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید. حال باید اطلاعات خواسته‌شده را به‌درستی وارد کنید.

در فیلد Name نام خود را وارد کنید.
در فیلد بعدی باید نام کاربری خود یا همان آدرس جیمیل خود را وارد کنید. این نام نباید تکراری باشد و فقط مختص به شما خواهد بود؛ بنابراین اگر با خطا مواجه شدید بدانید که این نام قبلاً انتخاب‌شده و تکراری است. از حروف و اعداد می‌توانید استفاده کنید.
فیلد بعد مربوط به رمز شما است. رمز حداقل باید 8 کاراکتر باشد و از اعداد، حروف و نشانه‌ها می‌توانید استفاده کنید. در فیلد بعد باید رمز خود را مجدداً وارد کنید.
بعد از پر کردن فیلدها روی گزینه Next کلیک کنید.
صفحه بعد فیلد واردکردن شماره تلفن شما است؛ اما می‌توانید از آن بگذرید. واردکردن شماره تلفن برای این است که زمانی که رمز خود را فراموش کردید راهی برای بازیابی آن وجود داشته باشد.
فیلد بعد را نیز که می‌توانید خالی رها کنید، فیلد واردکردن یک ایمیل دیگر به‌منظور ریکاوری است. البته توصیه می‌کنیم که برای مواقع ضروری یک آدرس ایمیل را بنویسید.
مرحله بعد واردکردن تاریخ تولد است که توسط یک منوی کشویی انجام می‌گیرد. احتمالاً بخش بعدی تعیین جنسیت شما است. بعدازآن بر روی کلید Next کلیک کنید.
در این مرحله گزینه Send را انتخاب کنید و اگر شماره تلفن خود را وارد کرده‌اید منتظر پیامی از سوی گوگل باشید. کد 6 رقمی را در فیلد قرار داده و گزینه Verify را انتخاب کنید. در غیر این صورت باید به‌جای گزینه Send گزینه Not now را انتخاب کنید.
در آخر باید گزینه I Agree را انتخاب کنید تا با گوگل در مورد قوانین موافقت کرده باشید.
جیمیل شما به همین راحتی آماده است و شما می‌توانید وارد حساب کاربری جدید خود شوید. اگر وارد صندوق پستی خود یعنی Inbox شوید می‌توانید پیام‌های جدید خود را دریافت کنید.

آموزش ساخت ایمیل جدید
آموزش ساخت ایمیل جدید
اگر شما ایمیلی از قبل داشته باشید شاید ندانید که ایمیل جدید را چگونه بسازید. ما اینجا هستیم که شما را راهنمایی کنیم. اگر با مرورگر خود وارد یکی از حساب‌های جیمیل خود شده باشید گزینه ایجاد ایمیل جدید برای شما نمایش داده نمی‌شود. در این صورت باید روی پروفایل جیمیل خود کلیک کرده تا گزینه افزودن حساب کاربری نمایش داده شود. گزینه Add Account را انتخاب کرده و روی گزینه Use another Account و بعدازآن Create Account کلیک کنید. بعدازآن مراحل قبل را به ترتیب اجرا کنید تا ایمیل جدید شما ساخته شود.

آموزش ساخت ایمیل در ویندوز 10
آموزش ساخت ایمیل در ویندوز 10
در ویندوز 10 ساخت ایمیل بسیار آسان است. تنها کافی است به اینترنت متصل باشید و چند دقیقه زمان داشته باشید. مایکروسافت در ویندوز 10 خود امکان ساخت ایمیل را بدون رفتن به سایت‌های گوگل، یاهو و … فراهم کرده است. در ادامه با آموزش ساخت ایمیل در ویندوز 10 آشنا می‌شوید.

از بخش سرچ ویندوز 10 گزینه mail را انتخاب کنید.
در پنجره بازشده گزینه Add account را انتخاب کنید.
انتخاب بعدی گزینه Advanced setup است.
بعدازآن باید گزینه Internet email را انتخاب کنید.
حال باید اطلاعات خواسته‌شده را به‌درستی وارد کنید.
ازآنجایی‌که این صفحه Scroll می‌شود باید در ادامه در بخش incoming email server و outgoing email server اطلاعات میل سرور را وارد کنید و از بخش Account type پروتکل دریافت ایمیل را انتخاب کنید.
در مرحله بعد از گزینه‌های پیشنهادی دو مورد اول را انتخاب کنید. در صورت فعال بودن SSL بر روی سرویس ایمیل سایر گزینه‌ها را نیز فعال نمایید و بعدازآن sing in را انتخاب کنید.
در آخرین مرحله نیز بعد از ذخیره اطلاعات بر روی گزینه Done کلیک کنید.


آموزش ساخت ایمیل یاهو
آموزش ساخت ایمیل یاهو
برای ساخت ایمیل در سایت یاهو نیز نباید راه پیچیده‌ای را پشت سر بگذارید. در ادامه مراحل ساخت ایمیل یاهو را برای شما آورده‌ایم. برای ایجاد حساب کاربری در سایت یاهو، وارد سایت شوید و مراحل زیر را انجام دهید.جوان ایرانی (irjavan.com)

روی گزینه آبی‌رنگ Mail کلیک کنید. در صفحه جدید گزینه create an Account را انتخاب کنید.
در ابتدا مانند ساخت جیمیل باید اطلاعات خود را وارد کنید. نام خود را وارد کنید و در کادر Email Address نشانی موردنظرتان را وارد کنید. این نشانی نیز نباید تکراری باشد.
مرحله بعد واردکردن یک رمز و تکرار آن در کادر بعدی است. این قسمت مهم‌ترین مرحله است که باید برای امنیت بیشتر آن را به‌درستی انتخاب کنید. از ترکیب اعداد، حروف کوچک و بزرگ و کاراکترها استفاده کنید.
در این قسمت باید شماره تلفن خود را به همراه موقعیت جغرافیایی خود وارد کنید. این مرحله برای احراز هویت شما خواهد بود.
در ادامه سایت یاهو از شما می‌خواهد تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید. بعدازآن continue را انتخاب کنید.
در صفحه جدید باید شماره تلفن خود را وارد کرده و گزینه text me a verification code را انتخاب کنید. پیام کوتاهی حاوی کد به شما ارسال خواهد شد که باید کد را در صفحه ایجادشده وارد کنید.
بعد از تکمیل ثبت‌نام گزینه continue را انتخاب کنید تا وارد حساب کاربری خود در یاهو شوید.


آموزش ساخت ایمیل موقت
آموزش ساخت ایمیل موقت
زمانی که شما نمی‌خواهید از ایمیل اصلی خود برای وب‌سایت یا اپلیکیشنی کمک بگیرید، می‌توانید برای خود یک ایمیل موقت ایجاد کنید. در این صورت آدرس ایمیل اصلی خود را در معرض پیام‌های گاه و بی گاه و تبلیغات این سایت‌ها قرار نداده‌اید. به‌علاوه از امنیت ایمیل خود مطمئن خواهید بود. برای ساخت ایمیل موقت برنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. برخی از این وب‌سایت‌ها رایگان بوده و برای ما ایرانی‌ها در دسترس هستند که ما به آموزش ساخت ایمیل موقت با یکی از آن‌ها پرداخته‌ایم.

مرحله اول وارد شدن به سایت temp-mail است. این وب‌سایت برای شما یک ایمیل موقت ایجاد خواهد کرد. دقیقاً بعد از ورود به این سایت یک آدرس ایمیل به شما خواهد داد که می‌توانید از آن استفاده کنید. شما می‌توانید این آدرس را کپی کرده و یا آن را تبدیل به QR-Code کنید. سپس از آن در جایی که می‌خواهید استفاده کنید.
در مرحله بعد از استفاده از آدرس ایمیل در مقصد، برای شما یک ایمیل ارسال خواهد شد که می‌توانید آن را در همان صفحه قبل مشاهده کنید.
علاوه بر این وب‌سایت، وب‌سایت‌های دیگر مانند guerrillamail، MailDrop، Airmail و … نیز به ساخت ایمیل موقت کمک خواهند کرد که استفاده از هرکدام بسیار راحت است. درواقع برای ساخت ایمیل موقت نیاز به نرم‌افزار خاصی ندارید و با وب‌سایت‌های ارائه‌شده می‌توانید به‌راحتی ایمیل یک‌بارمصرف خود را بسازید.

ساخت ایمیل بدون شماره
در مراحل ساخت ایمیل یک مرحله به واردکردن شماره تلفن شما اختصاص دارد. بعضی از افراد در هنگام ساخت ایمیل نمی‌خواهند شماره خود را در اختیار گوگل قرار دهند. درگذشته واردکردن شماره تلفن به‌صورت اختیاری بود و شما می‌توانستید از این مرحله عبور کنید اما شاید اکنون گوگل آن را اجباری کرده باشد. در این صورت نیز جای نگرانی نخواهد بود و راه‌کارهایی برای شما وجود دارد. یکی از راه‌حل‌ها این است که برنامه جیمیل را حذف کنید. در این صورت جیمیل برای گرفتن تأیید نیاز به شماره شما و ارسال کد نخواهد داشت. روش دیگر دور زدن این مرحله از ساخت ایمیل این است که سن خود را زیر 15 سال وارد کنید. در این صورت گوگل فرض خواهد کرد شما کودک هستید و شماره شخصی نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که در مرحله بعد حداقل یک آدرس ایمیل دیگر را برای ریکاوری وارد کنید تا در مواقع ضروری به مشکل برنخورید.

ساخت ایمیل با موبایل
آموزش ساخت ایمیل با موبایل
در این قسمت آموزش ساخت ایمیل را با موبایل و گوشی‌های هوشمند آورده‌ایم که برای کاربران بسیار پرکاربرد خواهد بود. از طریق تنظیمات گوشی موبایل خود نیز می‌توانید یک ایمیل جدید بسازید. مراحل زیر را طی کنید تا به‌آسانی ایمیل شما در موبایل ساخته شود.

به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و منوی اکانت Account را انتخاب کنید. روی اکانت‌ها کلیک کرده و بعدازآن Add Account را انتخاب کنید. از فهرستی که به شما نشان داده خواهد شد گوگل را باز کنید. در این صورت می‌توانید ایمیل جدید خود را بسازید.
در قسمتی از صفحه روی Create Account کلیک کنید. باقی مراحل تقریباً واردکردن اطلاعات خواسته‌شده است.
نام خود را وارد کرده و Next را انتخاب کنید.
در این مرحله از شما تاریخ تولد و جنسیت شما خواسته‌شده است که بعد از واردکردن بازهم گزینه Next را انتخاب کنید.
یک آدرس جیمیل جدید انتخاب کرده و وارد کنید. در صورت تکراری بودن آدرس به شما اخطار داده خواهد شد.
رمز عبور را با رعایت امنیت وارد کرده و در کادر بعدی آن را تکرار کنید. برای امنیت بیشتر از اعداد، حروف کوچک و بزرگ و کاراکترها در رمز عبور کمک بگیرید.
در مرحله بعد گوگل از شما می‌خواهد شماره تلفن خود را وارد کنید. بعدازآن دو گزینه پیش روی شما خواهد گذاشت، Skip یا More options. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید به شما اختیار می‌دهد که شماره تلفن خود را وارد نکنید؛ بنابراین روی گزینه No don`t add my phone number کلیک کنید.
در آخر نیز قوانین و مقررات گوگل را قبول کنید تا ایمیل شما ساخته شود.


ساخت ایمیل ایرانی
آموزش ساخت ایمیل ایرانی
درست است شما حتی می‌توانید ایمیل‌های ایرانی را نیز راه‌اندازی کنید. اگر به هر دلیلی بخواهید ایمیل ایرانی خود را داشته باشید ما به شما کمک خواهیم کرد. برای ساخت ایمیل ایرانی سایت‌های ایرانی مختلفی در دسترس هستند که کافی است به آن‌ها مراجعه کرده و مراحل خواسته‌شده را طی کنید. به دلیل فارسی بودن این سایت‌ها شما مشکلی در طی کردن مراحل نخواهید داشت. سایت چاپار، سایت ایران، سایت وطن میل، سایت صبا میل و سایت ایمیل فارسی از سایت‌هایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ایمیل فارسی خود را داشته باشید. کار کردن با این سایت‌ها و ساخت ایمیل جدید ایرانی بسیار ساده و در عرض چند دقیقه امکان‌پذیر است.

آموزش ساخت ایمیل فارسی
برای ساخت ایمیل فارسی باید به سایت ایمیل فارسی یا همان میل فا بروید. گزینه ساخت ایمیل را انتخاب کنید تا صفحه‌ای برای شما باز شود. در این صفحه اطلاعات خواسته‌شده از شما را وارد کنید تا یک حساب جدید داشته باشید. داشتن یک ایمیل از میل فا برای شما مزیت‌های زیادی دارد زیرا دارای سرویس‌ها و خدماتی است که برای شما کاربردی خواهند بود.

کلام آخر
در این مقاله خواندیم که برای ساخت ایمیل جدید باید چند مرحله را طی کنید و برخی اطلاعات را ثبت کنید. شما برای ورود در برخی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مانند اینستاگرام و اسنپ چت نیاز به ایمیل خواهید داشت بنابراین نیاز است که ساخت ایمیل را بیاموزید. ساخت ایمیل چندان سخت نیست و با خواندن این مطلب به‌راحتی می‌توانید ایمیل اختصاصی خود را داشته باشید.

https://irjavan.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84/

sahim6 دوشنبه 22 خرداد 1402 زمان : 8:53 نظرات (0)
بازدید : 244

داشتن دکمه SOS یکی از نقاط قوت ردیابی است که برای خودرو خریداری میکنید. در واقع این وسیله تاثیر زیادی بر دور نگه داشتن سارقان از اتومبیل شما دارد. یک ردیاب خودرو مدل ۲۵۰GM قیمتی معادل ۵۰۰ هزار تومان دارد؛ یعنی کمتر از نیم درصد قیمت اتومبیل شما میشود که اگر به صورت منطقی به آن نگاه کنید متوجه میشوید که مبلغ زیادی نبوده و کاملا داشتن آن توجیهپذیر است. ولی ۵-۹۵ درصد در برابر رطوبت مقاوم است. روشهای مختلفی برای تامین امنیت خودرو وجود دارد اما یکی از به روزترین و مهمترین آنها خرید ردیاب ماشین و موتورسیکلت است. به عنوان مثال شرکتهایی که برای کار شرکت, خودرو در اختیار کارمندان خود قرار میدهند؛ با استفاده از ردیاب میتوانند زمان و محل تردد آنها را کنترل کنند. دستگاه ردیاب و شنود خودرو IR180 به عنوان یکی از پر فروش ترین جی پی اس هایی است که دارای آهنربای بسیار پرقدرت بوده و به راحتی زیر خودرو و یا درون خودرو و بدون نیاز به سیم کشی، نصب میشود. البته بسته به اینکه ردیاب آهنربایی یا ردیاب شارژی باشد (بدون نیاز به سیم کشی) و یا سیم کشی دار بودن به برق مستقیم درون خودرو نیز نیازمند است. دستگاه ردیاب ماشین ، به دلیل اندازه کوچک خود، می تواند در خیلی از نقاط درون یا بیرون خودرو مخفی شود. https://behtarinbarbari.ir/radyabeman/

همه مخاطبین محترم در جریان هستن که قدرت سرورهای فابریک خیلی بیشتر از سرورهای موجود در ایران است . الان سرقت خودروها خیلی پیشرفته شده . در حقیقت این نرم افزار به شما کمک می کند که پس از به سرقت رفتن خودرو سریع تر آن را پیدا کنید، تنها کافیست نرم افزار و تمامی اطلاعات آن را در اختیار پلیس قرار دهید. اما به این نکته توجه کنید که به هنگام به سرقت رفتن خودرو هر چه سریع تر اطلاعات نرم افزار را در اختیار پلیس قرار دهید، زیرا : شانس اینکه خودروی شما سریعتر پیدا شود بیشتر خواهد بود. سپس بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی خود می توانید خودروی خود را کنترل کنید. دسته دوم: باید توسط شارژر مخصوص ، قبل از استفاده شارژ شود و معمولا بسته به اندازه و قیمت آن در مدل های مختلفی ارایه می شود. پس از اینکه ردیاب خودرو نصب کردید باید نرم افزار آن را نیز دانلود و روی گوشی موبایل خود نصب کنید ، قبل از خرید مطمئن شوید شرکت ارایه دهنده ردیاب ، نرم افزار اندروید و IOS مخصوص گوشی شما را ارایه می کند. درواقع جی پی اس ها توسط ماهواره هایی که به دور زمین می گردند و توسط 12 ایستگاه زمینی کنترل می شود اطلاعات را دریافت کرده و کار می کنند اگر ای ماهواره ها نباشند بدون شک جی پی اس هیچ تاثیری نخواهد شد و یک وسیله ی کاملا بلا استفاده می شود.

ردیاب جی پی اس نخستین بار توسط ارتش ایالات متحده ی آمریکا در عملیات های نظامی هوایی و زمینی برای مکان یابی دسته ادوات نظامی و یا هدف یابی شلیک موشک و مسیر هواپیما های جنگنده ، مورد استفاده قرار گرفت و پس از گذشت چند سال برای عموم نیز قابل استفاده شد و روز به روز به امکانات و قابلیت های آن اضافه شد. بعد با استفاده از چندین روش میتوانید خودروی خود را توسط دستگاه ردیاب پیدا کرده و آن را خاموش و یا مکان آن را به پلیس اعلام کنید. باز شدن درب خودرو، روشن و خاموش شدن خودرو، حمل خودرو با یدککش، حرکت خودرو، حرکت با سرعت غیر مجاز، ضربه و لرزش خودرو، کم شدن باتری دستگاه، جدا کردن ردیاب از خودرو، دستکاری برق خودرو، خارج شدن و وارد شدن به محدوده خاص تعریف شده توسط صاحب خودرو و غیره. همچنین می تواند انواع سنسور دما، وزن، سنسور سوخت غیره را نشان دهد و دارای دریافت انواع گزارش های مدیریتی مانند: مسافت طی شده ، سرعت روشن و خاموش بودن دستگاه و دیگر قابلیت های این چنینی می شود. به این صورت مشتری شما از محل دقیق بسته ی خود مطلع خواهد بود.

این امر باعث اطمینان بیشتر مشتری ها به شرکت شما می شود. برخی سیستم های ردیابی، برای این منظور نرم افزار های بهتری را نیز مهیا کرده اند. جی پی اس خودرو میتواند موقعیت خودروی شما را با دقتی کمتر از 2 متر روی گوشی همراه ، به شما نشان دهد ، همچنین اطلاعات مسیر های حرکت خودرو و مکان های توقف آن را ذخیره کرده ، و به شما اطلاع دهد. ردیاب وسیله ای الکتریکی است که شما می توانید از آن برای شناسایی موقعیت مکانی خودرو یا وسایل دیگر استفاده کنید که می تواند اطلاعات را از راه دور برای شما ارسال کند.جی پی اس برای ماشین،موتور یا وسایل نقلیه دیگر استفاده می شود تا در صورت سرقت یا استفاده بیجا از ماشین یا وسایل نقلیه ، صاحب آن بتواند زود موقعیت مکانی ماشین خود را توسط جی پی اس تشخیص دهد و از خطر پیشگیری کند .همچنین ردیاب های خودرو می توانند به شما محل لحظه ای خودرو و مسیر های پیموده شده در یک سال اخیر هم نشان دهند . لازم میباشد که برای دریافت هرگونه راهنمایی با همکاران قسمت فروش ما در تماس بوده و از این طریق اطلاعات لازم را جویا شوید. https://www.driveing.ir/car-tracker/

sahim6 یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 زمان : 17:51 نظرات (0)
بازدید : 63

متن آهنگ ببین این زندگی با مرگ تفاوتی مگه داره حمید عسکری

نمیشه جای خالیت و با هیچکی غیر تو پر کرد
نمیشه هیچکی رو جز تو توی این خونه تصور کرد
به جونم میخرم درد و میگم درد واسه ی مرده
نبودت یعنی ارامش به خونه برنمیگرده
دارم میمیرم از فکرت کسی فکر من اصلا نیست
کسی میمیره واست کسی غیر خود من نیست
تو رفتی زنده ام با این نفس ها که رو تکراره
ببین این زندگی با مرگ تفاوتی مگه داره
تو میرفتی و میدیدم دلت قید منو میزد
میدونستم که وابستم ولی نه دیگه تا این حد
تموم ارزوم اینه یکم دلتنگ من باشی
بفهمی که یکی اینجاست که تو تموم دنیاشی

https://musicdel.ir/single-tracks/173642/

sahim6 پنجشنبه 07 اردیبهشت 1402 زمان : 9:26 نظرات (0)
بازدید : 140

ویلای موردنظر به متراژ 115 متر در زمینی به مساحت 185 متر در کیاکلایه واقع شده است. کیاکلایه یکی از محله های شهر لنگرود است که بافت و شکل و شمایل خانه های این محله به گونه ای است که حال و هوای قدیمی شهر همچنان حفظ شده است. این محله به خیابان هایی اصلی شهر لنگرود از جمله خیابان سعدی و بلوار آزادگان نیز متصل شده است و از این جهت دسترسی به مراکز خرید و رفاهی فراهم شده است. https://amlakarman.com/property-location/langroud-apartment-and-house/

در نمای این ویلای شیک و زیبا از سنگ استفاده شده است. در بدو ورود حیاط بزرگ و اختصاصی قرار گرفته است که در گوشه ای از آن نیز آلاچیق تعبیه شده که مکان مناسبی به جهت دورهمی های خانوادگی و دوستانه شماست. در قسمت ورودی این ویلای شیک، سالن بزرگ و دلبازی قرار دارد که وجود پنجره های دوجداره نور طبیعی و مناسبی را برای این فضا ایجاد کرده است. همچنین در این قسمت، فضایی به عنوان تی وی باکس تعبیه شده که شما را از خرید یا طراحی هر گونه جایگاه تلویزیون بی نیاز می کند. آشپزخانه این ویلا کاملا مطابق با مد روز است و کابینت های آن از نوع ممبران و گاز و هود رومیزی نیز در آن تعبیه شده است. در قسمت پشتی آشپزخانه نیز حیاط خلوت قرار گرفته است.

در طرف سمت چپ این ویلا راه پله ای قرار گرفته که دسترسی شما به اتاق خواب ها و تراس را فراهم کرده است ضمن اینکه فضای زیر راه پله نیز کاملا قفسه بندی شده است تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید. در قسمت بالایی این ویلا دو اتاق خواب به همراه یک سرویس بهداشتی فرنگی قرار گرفته است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید دورتادور پنجره اتاق خواب کاملا قفسه بندی شده و فضای مناسبی را در دسترس شما قرار داده است.

سایر امکانات این ویلای شیک شامل موارد زیر است:   املاک آرمان

پکیج و رادیاتور
درب ضد سرقت
سرویس فرنگی و ایرانی
سقف نورپردازی
درب ضد سرقت
کاغذ دیواری
تراس
کمد دیواری
آلاچیق
انباری
پارکینگ اختصاصی
 

لطفا برای آگاهی از قیمت به روز با مشاورین ما در ارتباط باشید. 

شعار ما آرمانی بیاندیشیم، آرمانی زندگی کنیم.

جزئیات
شناسه ملک: 7400                                                                      مساحت زمین (مترمربع): 185 مترمربع

مساحت ملک (مترمربع): 115 مترمربع                                         اتاق ها: 2

قیمت کل (تومان): 3 میلیارد و 500 میلیون                                  سال ساخت: 1401

وضعیت: برای فروش

https://amlakarman.com/property-location/chamkhaleh-villa/

امکانات
آیفون تصویری

پارکینگ

پکیج و رادیاتور

پوشش کف سرامیکی

داکت اسپلیت

درب ضد سرقت

سرویس بهداشتی و حمام ایرانی

سرویس بهداشتی و حمام فرنگی

سقف و دیوار کناف

کمد دیواری

گاز رومیزی

هود

نمای ساختمان
سنگ

sahim6 دوشنبه 21 فروردین 1402 زمان : 10:33 نظرات (0)
بازدید : 55


آیا اهمیت پاکسازی پوست صورت را می دانید؟ آیا می خواهید صورت خود را به صورت حرفه ای تمیز کنید؟ آیا می دانستید با پاکسازی صورت خود می توانید پوستی شاداب و نرم داشته باشید؟ باید بدانید که این شغل نیاز به تخصص و آموزش دارد. بنابراین، اگر ساکن شهر تهران هستید و می خواهید به بهترین آموزشگاه برنزه سازی در تهران بروید، به شما توصیه می کنم تا انتها با من همراه باشید، زیرا در این صفحه قصد دارم ساعت ها به شما نشان دهم، فواید و بهترین های آن را معرفی کنم. . دوره آموزشی می خواهم نظافت چرم در تهران را معرفی کنم که زیر نظر اینجانب صورت می گیرد و در انتها یک مدرک بین المللی و معتبر برای شروع فعالیت خود در این زمینه با قدرت کامل به شما ارائه می شود.

امروزه راه های زیادی برای رفع مشکلات پوستی و مراقبت از پوست وجود دارد که محبوب ترین آنها پاکسازی و احیای صورت برای داشتن پوستی شاداب، زیبا و سالم است. البته اگر در بهترین کلینیک صورت خود را شسته باشید و یا در بهترین دوره پاکسازی پوست در تهران شرکت کرده باشید.منظور از پاکسازی پوست چیست؟ https://fatemehhabashi.com/skin-cleansing-courses-in-kermanshah/ 

پاکسازی پوست یکی از روش های مراقبت از پوست است که با استفاده از آن می توان پوست را از هرگونه آلودگی و مشکلات پوستی رها کرد. با توجه به توضیحات زیر می توانید در مورد پاکسازی پوست بیشتر بدانید:

حذف سلول های مرده از سطح پوست: بالاترین قسمت پوست حاوی لایه شاخی است که هر روز برداشته و تجدید می شود، اما گاهی اوقات این لایه های قرنیه می توانند روی سطح پوست جمع شوند و باعث تجمع پوست در سطح پوست شوند. کاهش بازسازی پوست

آلودگی و سبوم اضافی را از بین می برد: گاهی اوقات چربی روی سطح پوست جمع می شود و در نهایت منافذ را مسدود می کند. به همین دلیل باید برای پاکسازی صورت خود در دوره پاکسازی پوست در تهران شرکت کنید تا درخشندگی حرفه ای به آن ببخشید.

یکی از بهترین قسمت های پاکسازی صورت، آبرسانی است که روند پیری پوست را کند می کند و خون رسانی به پوست را افزایش می دهد.

تغذیه: به جوانسازی و جوانسازی بافت های پوست کمک می کندآیا با شرکت در حرفه ای ترین دوره نظافت چرم در تهران می توان نحوه نظافت را یاد گرفت؟

خوب پاکسازی و جوانسازی یکی از نیازهای اصلی پوست است که هر بار باید به بهترین مراکز مراقبت از پوست در تهران مراجعه کرد. از طرفی افراد زیادی هستند که در خانه صورت خود را تمیز می کنند، اما آیا این افراد به صورت حرفه ای نظافت می کنند؟! احتمالا پاسخ شما منفی است. اما چرا؟ آموزش پاکسازی پوست در بندرعباس 

همانطور که گفته شد پوست یکی از حساس ترین و مهم ترین قسمت های خارجی بدن انسان است که به راحتی می تواند زیبایی ظاهری را تحت تاثیر قرار دهد و اعتماد به نفس خود فرد را افزایش/کاهش دهد. بنابراین، هنگام مراقبت از پوست صورت خود باید به دو نکته زیر توجه کنید:برای درمان های صورت، به بهترین کلینیک های صورت مراجعه کنید.

بهترین دوره فیشال صورت را در تهران بگذرانید و آموزش های حرفه ای بگیرید و در نهایت از این توضیح دوره برای مدت طولانی استفاده کنید و سلامت و شادابی کامل را به پوست خود هدیه دهید.

توجه: در صورتی که در حال حدس زدن هستید، مراقب باشید در هیچ کلاسی شرکت نکنید. زیرا پوست بسیار حساس است و نباید هیچ روشی را روی پوست آزمایش کنید زیرا ممکن است اثرات ناخوشایندی داشته باشد. الان برای ثبت نام در آموزشگاه تخصصی مراقبت از پوست در تهران می نویسم.مراحل پاکسازی پوست در تهران چیست؟

یکی از مهم ترین مراحل مراقبت از پوست، پاکسازی پوست است که با گذراندن دوره پاکسازی صورت در تهران می توانید مرحله به مرحله را تکمیل کرده و به پوستی جوان تر و شاداب تر برسید.

روش های رایج پاکسازی صورت در تهران شامل موارد زیر است:

پاکسازی پوست و از بین بردن آلودگی ها

سلول های مرده پوست از طریق لایه برداری حذف می شوند

تغذیه و آبرسانی

فواید پاکسازی صورت در بهترین آموزشگاه پوست در تهران

پوست را خوب بشویید.

پیری پوست را کند می کند.

پتانسیل کاهش لک، آکنه و جوش

یکی از درمان های پوست در بهترین آموزشگاه صورت در تهران، ماساژ صورت است که به بهبود و بهبود گردش خون کمک می کند.

پاکسازی صورت فواید زیادی دارد که در این قسمت به مهمترین آنها اشاره می شود، اما اگر می خواهید تمام فواید پاکسازی صورت را بدانید می توانید در دوره های آموزشی پوست صورت در تهران شرکت کنید. به یاد داشته باشید، مراقبت و محافظت از پوست باید در طول این درمان تضمین شود تا از آسیب بیشتر به پوست جلوگیری شود. بنابراین باید در بهترین آموزش پاکسازی صورت در تهران ثبت نام کنید و دوره تخصصی را بگذرانید.بعد از پاکسازی پوست چه باید کرد؟

آب بیشتری بنوشید

از ضربه و لمس بیش از حد پوست خودداری کنید.

بعد از صورت خود از کمپرس سرد استفاده کنید.

تا حد امکان از رفتن به مکان هایی که باعث تعریق پوست شما می شود خودداری کنید.

تمامی شرایط مراقبت از پوست بعد از پاکسازی در دوره های پاکسازی پوست در تهران به طور کامل توضیح داده شده است و با شرکت در بهترین دوره های پاکسازی صورت در تهران به این نکات مهم پی خواهید برد.بعد از عمل صورت در تهران چه کارهایی می توان انجام داد؟

پس از گذراندن دوره در بهترین دوره پاکسازی صورت در تهران، می توانید با رعایت نکات ذکر شده و روش های حرفه ای پوست خود و اطرافیان خود را به طور کامل پاکسازی و پاکسازی کنید.

پس از گذراندن بهترین آموزش پاکسازی صورت در تهران می توانید با بهترین مرکز پاکسازی صورت در تهران همکاری کرده و کسب درآمد کنید.

sahim6 پنجشنبه 17 فروردین 1402 زمان : 10:40 نظرات (0)

تعداد صفحات : 5

اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 32
 • آی پی دیروز : 34
 • بازدید امروز : 110
 • باردید دیروز : 117
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 407
 • بازدید ماه : 1,621
 • بازدید سال : 16,501
 • بازدید کلی : 39,132

 • نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد